...YOW ! What's up men ?'...  

*Kurczaczkowa Książeczka*


*Archiwum*
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
 

Jesteś

osóbką na tym blogu

*Fajne blogi*

Offca
Stryka
Ada
Bellaabla
Ola
Asia
Misiaczek
Chłopczysko
Apapusia
Gabrysia
Basia
Olecha
Biedronka
Mycha

*Fajne stronki*

Test o mnie

Tańczący kurczak

Tańczący niedźwiedź

Tańczące krowy

Nie wolno kliknąć w tym miejscu!

Ustaw stronę jako startową


*Skontaktuj się ze mną*

Moje gg

Mój e-mail

Blogers.pl

Link:: 01.11.2004 :: 17:16
Siemanko!!!
Co tam słychać? Dziś jest pierwszy a więc Wszystkich Świętych. Nie wiem jak wy ale ja obleciałam dziś wszystkie możliwe cmentarze :) Teraz mnie strasznie bolą nogi, ale tak poza tym to nie narzekam... Teraz siedzę i odrabiam angielski... Ale jutro niestety znów do szkoły. Ogólnie to lubię tam chodzić no ale nie wtedy kiedy mam jakiś teścik... Bo to takie męczące jak nauczyciele bez opamiętania każą ci się uczyć jakiś regułek na pamięć... No to ja już kończę i się uczę :) Do zobaczyska.

Komentuj(4)


Link:: 02.11.2004 :: 08:31
Hejka. Dziś znów trzeba iść do szkoły... Ja już normalnie nie mam siły... Jestem wykończona. Spałam 3 godziny i jak musiałam wstać to myślałam że kopnę w kalendarz... Naprawdę mam dosyć!!! No cóż znowu z drugiej strony zbliżają się Święta... Dobra nie będę narzekać w końcu życie nie jest złe!!!

Komentuj(9)


Link:: 03.11.2004 :: 18:25
Witam! To znowu ja! Dzisiaj zobaczycie mój wiersz. Według mnie on nie jest najlepszy ale mówcie co chcecie... :)

MIŁOŚĆ

Miłość
To kwiat kwitnącej róży,
Miłość
Dom który oparł się burzy,
Miłość
Pełna smutku i boleści,
Miłość
W której dobro się mieści,
Miłość
Jakiś grosik dla żebraka,
Miłość
Ziarnko dla głodnego ptaka,
Miłość
Gwiazd na niebie tysiące,
Miłość
Serce płonące.
Więc czym naprawdę jest MIŁOŚĆ?
Może tylko krótką chwilą,
Która szybko przemija...

No i jak? Podobało się?


Komentuj(8)


Link:: 04.11.2004 :: 15:19
Hejka!
Dziś byłam na wycieczce na smentarzu. Nawet było fajnie a co najważniejsze nie było lekcji! Dziś nie będę zbyt wylewna bo się śpieszę na angielski. NIESTETY. No ale napiszę niedługo coś dłuższego niż to. Pozdrawiam.

Komentuj(6)


Link:: 05.11.2004 :: 20:14
Siema! (albo się nie ma)
Dziś jestem wyjątkowo skonana... Niestety coraz więcej roboty... Ale cóż takie jest to uczniowskie życie... A co u was? Sorcia że nie piszę częściej notek, ale mam naprawdę dużo roboty i już nie wyrabiam. No cóż ale niedługo będę miała troszkę więcej wolnego więc więcej napiszę. Przepraszam że nie skomentuję waszych notek ale zrobię to na pewno jutro lub w sobotę. Pozdrawiam.

Komentuj(4)


Link:: 06.11.2004 :: 10:56
Hej!
Wiecie co? Dzisiaj nareszcie napiszę dłuższą notkę! W końcu jest sobota i mam troszkę więcej czasu. Dziś wstałam o 6!!! Tylko nie wiem po co... Tak się obudziłam a potem już nie mogłam zasnąć. Potem coś mnie wzięło na oglądanie horrorów i od 7 oglądałam "Statek Widmo". Ten film jest wyjątkowo makabryczny. Nie będę go wam opisywać bo przed chwilą zjadłam śniadanie... Ale dziś będzie nudny dzień... Zaczął padać deszcz a ja nie mam nic do roboty oprócz czatowania i słuchania muzy. Ale niestety muszę jeszcze przeczytać Pana Tadeusza. Kompletnie mi się nie chce tego robić ale muszę...
Dziś chcę polecić kilka fajowych blogów:
www.owcaa.ziomek.us
www.ada.talk.pl
www.bellaabla.talk.pl
www.ola.talk.pl
www.olga.talk.pl
www.smallvile.talk.pl
www.reporter.talk.pl
www.paulinaa.talk.pl
www.linkinpark.talk.pl
www.gothic.talk.pl
www.biedronka.talk.pl
Te blogi naprawdę warto odwiedzić! No cóż a więc teraz już kończę ale na pewno później coś dodam. Pozdrawiam!

Komentuj(4)


Link:: 06.11.2004 :: 14:13
Hejka to znów ja! I mam dla was mini sondę. A pytanie brzmi:
Który z tych zespołów lubisz najbardziej:
- Linkin Park
- Evanescence
- Blue Cafe
- Ich Troje
- The Rasmus
- Wilki
- U2
- Blue
Czekam na odpowiedzi!

Komentuj(10)


Link:: 07.11.2004 :: 17:57
Cześć Wam!!! Dzisiaj miałam naprawdę ciężki dzień. Nie dość żę pół dnia musiałam czytać Pana Tadeusza to jeszcze walnęłam się w głowę o wystający kant stołu!!! AŁ!!! To naprawdę bolało a zważywszy że mam dziś kiepski humor to było jeszcze bardziej dołujące... No ale nic. Jutro będzie chyba jeszcze gorzej bo trzeba iść do szkoły... Trzeba to jednak jakoś przeżyć, prawda? No to ja już nie narzekam. Idę oglądać film. Pa pa!!!

Komentuj(6)


Link:: 09.11.2004 :: 09:16
Cześć Wam!
Nareszcie mi się udało napisać notkę!!! Wprawdzie nie mam dzisiaj za dużo czasu bo mam sprawdzian z fizyki a potem idę na dodatkowy angielski. No cóż będę próbowała coś czasem pisać ale to będzie trudne, gdyż mam coraz mniej czasu... Mam nadzieję że mi wybaczycie. Pozdrawiam i życzę mniejszej charówki niż moja...

Komentuj(7)


Link:: 10.11.2004 :: 19:59
Hejcia! Nareszcie długi weekend i mam trochę czasu dla siebie. Dobrze że nie trzeba iść do szkoły. Przecież wszystkim należy się trochę relaksu, prawda? Dziś miałam sprawdzian kompetencji z polskiego. Całe szczęście nie był zbyt trudny, ale jak znam siebie to pewnie skopałam coś oczywistego... Jak to ja... No ale nic... Cóż myślę że tym wesołym akcentem zakończę pisanie... Pozdrowiasy i czekam na duuuuuuuuuuuuuużo komentarzy :)

Komentuj(7)


Link:: 11.11.2004 :: 15:42
Hurra!!! Dziś nie trzeba iść do szkoły!!! Nareszcie trochę wypoczynku. Już myślałam że nas zakatują w tej szkole. Wprawdzie teraz jest trochę nudno ale to nie szkodzi. Dzisiaj czytałam książki (kilka na raz). No dobra kończę. Muszę zrobić lekcje żeby później mieć wolne. Pozdrowionka.

Komentuj(8)


Link:: 12.11.2004 :: 12:37
Witam w ten wspaniały WOLNY dzień w którym nie trzeba iść do szkoły... Dzisiaj nie robiłam nic specjalnie ciekawego, więc i nic nie napiszę... Trochę się nudzę. Niestety dziś mam angielski dodatkowy, dlatego zaraz muszę go odrobić. Nie wiem co się ze mną dziś dzieje. Jestem strasznie senna. Może to ta pogoda? Ale z drugiej strony warunki atmosferyczne nigdy na mnie nie wpływały... Więc co to może być? No cóż kończę i zabieram się za anglika... Pozdrawiam.

Komentuj(9)


Link:: 13.11.2004 :: 18:49
Mam do was pytanko: jak zrobić żeby jak się otwiera dany blog wyświetlało się takie okienko z jakimś zawiadomieniem dla czytających? Pliska pomóżcie bo naprawdę nie wiem jak to zrobić. Z góry dziękuję.

Komentuj(4)


Link:: 14.11.2004 :: 10:08
Hejka! Bardzo wam dziękuję za pomoc! Jesteście wspaniali! Wraz z tą notką chciałabym pozdrowić wszystkich którzy odwiedzili mój blog, a szczególnie:
Gosię, Agatę, Kasię, Adę, Bellaablę, Reportera, Olgę, Olę, Paulinę, Linkinparkę, Gothicę, Smallvila, Merlina, Biedronkę, Asię, Misiaczka oraz Havanę.
Bardzo wam dziękuję za wsparcie! Pozdrawiam!

Komentuj(20)


Link:: 15.11.2004 :: 14:24
Dzisiaj nie mam zupełnie o czym napisać: dzień był zupełnie zwyczajny. Ale może nie do końca... Jestem bardzo zmęczona, ale muszę jeszcze dziś iść do biblioteki. Niestety strasznie mi się nie chce... No ale co ja poradzę... Dobra idę. Papatki.
Komentuj(55)


Link:: 15.11.2004 :: 21:19
I cóż ja mam napisać? Hmmm... Może napiszę tak: jak wam się podobają nowe dodatki które robię na blogu? Mam nadzieję że nie są złe. Jak coś to piszcie a ja skasuję to co niepotrzebne.
AHA! To moja 30 notka! POZDRAWIAM!
Komentuj(300)


Link:: 17.11.2004 :: 15:23
Właśnie wróciłam ze szkoły, i jestem bardzo zmęczona. Ale dziś dostałam 5 z klasówki z historii z czego bardzo się cieszę. Dzięki za tak wiele komentarzy osiołkowi, a także adzie, bellaabli, reporterowi, oldze, oli, paulinie, linkinparce, gothice, smallvilovi, merlinowi, biedronce, asi, misiaczkowi, havanie oraz każdemu kto odwiedza mojego bloga. Dziękuję i pozdrawiam!
Komentuj(1013)


Link:: 18.11.2004 :: 22:45
Hej! Dawno nie pisałam. Dziś poznałam datę własnej śmierci: na dodatkowym angliku powiedzieli mi kiedy mam pierwszą część Firsta! Jestem przerażona! Boję się że nie zdam i stracę tyle kasy... Ale mam jeszcze... 12 dni! O nie! Ratunku!!!
Komentuj(1022)


Link:: 21.11.2004 :: 19:49
Hej!!! Cio u was słychać? Niestety już koniec weekendu... Szkoda... Ale pocieszam się myślą że niedługo będą Święta... No ale zanim to nastąpi trzeba się jeszcze troszkę nacharować w szkole... Pozdrawiam.
Komentuj(831)


Link:: 22.11.2004 :: 22:36
Zmieniłam image! Mam nadzieję że się wam podoba. Jeśli ktoś pamięta to taki był mój pierwszy szablon... Ach te wspomnienia... No ale nieważne. Sorcia wszystkim że nie mogę odwiedzać waszych blogów, ale nie ma czasu. SORRY! Pozdrawiam!
Komentuj(194)


Link:: 28.11.2004 :: 16:38
Hejka! Sorcia że tak dawno nie pisałam... Ale i tak nie będę pisać za często. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga i sorcia że tak rzadko piszę. Papapa :)
Komentuj(6)


Link:: 29.11.2004 :: 21:56
Bardzo dziękuję za komenty. Jesteście super!!! Ale jutro mam FCE i muszę się uczyć, dlatego nie napiszę za długiej notki... Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich tych którzy czytają mojego bloga!!!
Komentuj(76)


****Szablon by   Elannor art by Elannor@for Szablony4u

***
talk.pl