kurczaczek.talk.pl - komentarze

kurczaczek - komentarze


KuRcZę...



Jakby to opisać... No cóż. Po prostu koniec roku szkolnego (!!!) a ja się czuję kompletnie dobita. I co najgorsze nie wiem czemu. No ale trudno. Jakoś przeżyję. A jak wam minął ten roczek? Mam nadzieję że sympatycznie. Wakacje tuż za rogiem... Powiedzcie gdzie zamierzacie je spędzić. Pozdróffka dla wszystkich! Papatki!!!

Oto link do gry Chicken Invaders 2. Jeśli chcecie to możecie ją sobie zainstalować. Jest naprawdę fajowska!

Chicken Invaders 2




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak naskrobali inni:
23.06.2005 :: 18:41 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Kurczaczku jak fajnie że znowu piszesz swojego bloga. Już myślałem że całkiem go opuściłaś.
21.06.2005 :: 15:06 :: ami121.neoplus.adsl.tpnet.pl

malka91

Siemka!! Chciałabym Cię zaprosić na pewną stronkę. Jest to takie młodzieżowe forum, ale dopiero się rozkreca, więc potrzebujemy więcej użytkowników. Jest tam wiele fajnych działów, w których możesz porozmawiać z innymi na każdy temat.
Adres: http://forum.jajko.net/ Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam :)

21.06.2005 :: 14:48 :: dcx68.neoplus.adsl.tpnet.pl

miriam

Siemka super blog. Fajnie by było gdybyś pomógł/a mi zdobyć 6-cio cyfrową liczbę odwiedzin i 4-ro cyfrową liczbę komentarzy. Jak już się zdecydujesz to w komentarzach zostaw swój adres bloga to zostaniesz wpisany/a do moich linków. Aha zostaw jeszcze jak mam cię zapisać, żeby później nie było na mnie, że zły nick ci dałam. A oto mój blog http://overgroundandpreluders.blog.onet.pl
P.S. Nie tylko będziesz u mnie w linkach, ale ja się często będę odwdzięczać. Pozdro
21.06.2005 :: 07:58 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko Łaa... naprawde fajowa gra.. miałam ją kiedyś na kompie, ale jak mi formatowali to została usunięta.. i teraz mam okazje mieć ją na nowo Wielkie dzieki :A tak poza tym , to ja tez ostatnimi czasu czuje sie jakas taka.. nom... jak ty to nazwałaś .. rozbita... nie wiadomo z jakiego powodu... Ale co tam.. najważniejsze, ze juz koniec roku Wpadnij czasem na mojego bloga www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Buziaki

Talk.pl :: Wróć