29.12.2004 :: 20:08
Dziś mam aż 2 konkursy! Konkurs myszki
Cóż ja mogę powiedzieć o moim blogu... Staram się aby był miły dla oka. Aby wszystko do siebie pasowało. Próbuję pisać czytelne notki. Mam nadzieję że moja skromna twórczość się wam podoba. Będę dalej próbowała udoskonalać mojego bloga :) Konkurs bellaabli
Jest rok 2222. Na Ziemi zjawiają się Kroci, przybysze z planety Krotos. Nie mają pokojowych zamiarów. Planują podbić Ziemię. Na ich drodze staje jednak specjalny Zespół Obrońców Ziemi. (ZOZ) Są oni uzbrojeni w mini czołgi, inteligentne rakiety oraz roboty ze sztuczną inteligencją. Walka ma rozegrać się na jednym z pierścieni Saturna. Ekipa ZOZ atakuje pierwsza. Roboty nacierają na obcych. Nie spodziewali się oni tak wielkiej siły i inteligencji Ziemian. Wycofują się. Teraz to właśnie my, mieszkańcy Niebieskiej Planety, zaczynamy podbijać nowe terytoria. Pewnego razu natrafiamy jednak na przybyszów pochodzących z równoległej galaktyki, łudząco do nas podobnych... CDN No cóż myślę że to wystarczy. Chciałabym wszystkich przeprosić za to, że tak rzadko piszę i że nie mam kiedy was odwiedzać. Pozdrawiam :)